Sage Symfonia – spółka IT Excellence

Sage Symfonia – spółka IT Excellence
Nazywają się:
Sage Symfonia – spółka IT Excellence
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

IT Excellence jest to firma informatyczna zajmująca się rozwiązaniami informatycznymi dla firm biznesowych. Nie skupiają się jedynie na samych systemach czy oprogramowaniu, lecz także wspierają każdego klienta indywidualnie co pokazuje, że rozumieją potrzeby biznesowe poszczególnych firm z którymi współpracują.

Posiadają specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT, dając klientowi pełny profesjonalizm oraz zrozumienie potrzeb. W swojej ofercie posiadają pełną gamę programów biznesowych Sage Symfonia między innymi: pomoc w prowadzeniu finansów i księgowości, handlu i sprzedaży, systemie kadr i płac, zarządzaniu produkcją, środkami trwałymi.

Oprócz tego posiadają zaawansowane narzędzia do analizy danych czy biuro rachunkowe przez online co daje współpracę biura ze swoimi klientami bez wychodzenia z domu. Wdrażają także systemy takie jak ITE Workflow, Symfonia ERP, X3 czy Dynamics Nav. Każdy system informatyczny budowany jest od podstaw pod danego klienta spełniający jego wymagania.

IT Excellence Sp. z o.o.

Więcej na stronie:
Kontakt telefoniczny:
717403944
Stałe miejsce:
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
NIP:
1182126746
I Regon:
364953672
  • Sage Symfonia – spółka IT Excellence