Reklamowe24

Reklamowe24
Nazywają się: Reklamowe24
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Jeżeli w poszukiwaniu najlepszych gadżetów reklamowych przeglądasz dziesiątki ofert i nie możesz zdecydować się, co wybrać, sprawdź firmę Reklamowe24. Jest to jeden z największych producentów na terenie Polski, oferujący produkty możliwe do znakowania z praktycznie każdej kategorii, w tym także gadżety reklamowe dla dzieci.

Pomysłowe gadżety dla dzieci będą stanowiły ciekawe akcesorium, które może stać się ulubioną zabawką dla młodszych i starszych dzieci, a ich opiekunowie z pewnością docenią gest twojej firmy. Reklamowe24 posiada w ofercie wyjątkowe antystresowe zabawki, na których w nienachalny sposób można umieścić dowolne informacje. Jednak gadżety dla dzieci to także skarbonki, skakanki czy nawet stojaki na szczoteczki do mycia zębów.

Elementy odzieży, ciekawe artykuły szkolne i plecaki, zabawki logiczne i wiele innych przedmiotów z oferty w atrakcyjnych cenach może zostać opatrzone logotypem Twojej firmy i uzupełnić gadżety reklamowe dla dzieci, jakie dotychczas posiadałeś. Targi, konferencje, punkty obsługi klienta – w każdym z tych miejsc Twoja firma wyróżni się dzięki pamięci o najmłodszych.

Więcej na stronie: gadżety reklamowe kraków
Kontakt telefoniczny: 426305515
Stałe miejsce: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
NIP: 7262552678
I Regon: 100285554