Poradnia Proterapeutica – wsparcie psychologa dla wypalonych zawodowo projektantów stron www

Poradnia Proterapeutica – wsparcie psychologa dla wypalonych zawodowo projektantów stron www
Nazywają się: Poradnia Proterapeutica – wsparcie psychologa dla wypalonych zawodowo projektantów stron www
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica znajduje się we Wrocławiu. Zapewnia nie tylko kompleksową opiekę psychologiczną, ale także psychiatryczną i logopedyczną. Na fachową pomoc mogą tu liczyć osoby zmagające się z zaburzeniami odżywiania, lękowymi czy osobowości. W poradni profesjonalne wsparcie znajdą również pacjenci cierpiący na depresję, borykające się z uzależnieniami lub innymi problemami.

Jako zespół specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową Proterapeutica prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych, w tym dla par i małżeństw. Szeroki oferta obejmuje konsultacje i leczenie psychiatryczne. Składa się na nią również diagnoza i terapia logopedyczna.

Poradnia zatrudnia doświadczonych psychologów, psychiatrów i logopedów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Świadczy usługi dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Udziela porad zarówno w komfortowo wyposażonym gabinecie we Wrocławiu, jak i zdalnie. Oferuje możliwość rejestracji przez telefon, email lub formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Kontakt telefoniczny: 663875291
Stałe miejsce: ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
NIP: 8961399071
I Regon: 362700702