Oscyloskop ze spółki Tespol

Oscyloskop ze spółki Tespol
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Jeżeli interesują Was oscyloskopy, multimetry lub też inne urządzenia tego typu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat znajduje się na rynku, zawsze oferując obsługę na poziomie europejskich standardów. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów, którzy doskonale wiedzą, że zawsze dopasowujemy urządzenia do potrzeb naszych klientów.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Oferujemy urządzenia takich marek, jak Dewetron, MVG, LitePoint, Fluke, Sonel, Spectracom, ABI, Magna-Power, NextSense, Wentworth Laboratories, itd. Zawsze możecie liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie dopasowania konfiguracji urządzeń. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz profesjonalizmem.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości lub nie wiecie jaka aparatura pomiarowa będzie dla Was najlepsza, dzwońcie. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony internetowej. Przekonajcie się, że najnowsza technologia, jest w stanie wspomóc wiele procesów w najróżniejszych dziedzinach. Zapraszamy.

Tespol Sp. z o.o.

Więcej na stronie:
Kontakt telefoniczny:
717836360
Stałe miejsce:
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
NIP:
8992410135
I Regon:
930513685
  • Oscyloskop ze spółki Tespol
  • Oscyloskop ze spółki Tespol