Klinika Zdrowego Umysłu – leczenie depresji

Klinika Zdrowego Umysłu – leczenie depresji
Nazywają się:
Klinika Zdrowego Umysłu – leczenie depresji
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Na co dzień borykamy się z wszelkimi bodźcami świata zewnętrznego. Praca, szkoła, a także inne czynności mogą powodować nadmierny stres, który przyczynia się do naszego stanu psychicznego. Klinika Zdrowego Umysłu pomoże Ci z trudnościami, z jakimi się zmagasz, a sam nie potrafisz ich zniwelować.

  • Konsultacja psychologiczna – jest to pierwsze spotkanie ze specjalistą, które ma za zadanie omówienia problemu i wybrać odpowiednią ścieżkę leczenia.
  • Terapia indywidualna – polega na regularnych spotkaniach z psychoterapeutą. Celem terapii jest zmiana w zakresie zachwiań oraz myślenia, a także zredukowanie objawów.
  • Konsultacja psychiatryczna – spotkanie z psychiatrą, który stawia diagnozę i leczy zaburzenia psychiczne. Po szczegółowym wywiadzie lekarz psychiatra stwierdza czy problem wymaga farmakoterapii, która łagodzi objawy lub całkowicie je usuwa.
  • Konsultacja z psychologiem dziecięcym – celem takiego spotkania jest przede wszystkim diagnoza psychologa, który poprowadzi w dalszym leczeniu, ustalając wcześniej diagnozę. Jeśli jako rodzic zauważysz u swojego dziecka problemy z koncentracją, rozkojarzenie, zaburzenia odżywiania, lęki, poczucie niezrozumienia i wiele innych. W tym ciężkim okresie mogą pojawić się zachowania takie jak samookaleczenie bądź myśli samobójcze, dlatego konieczne jest zgłoszenie się do kliniki.

Daj sobie pomóc, zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i żyj pełnią życia.

Klinika Zdrowego Umysłu

Więcej na stronie:
Kontakt telefoniczny:
530545002
Stałe miejsce:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
NIP:
8971708697
I Regon:
021409951