Helemejko Centrum Medyczne – badanie na obecność nużeńca

Helemejko Centrum Medyczne – badanie na obecność nużeńca
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Dbanie o dobry wzrok jest niezwykle ważne. Dlatego też każdego, nawet najdrobniejszego objawu jego pogorszenia nie można lekceważyć. Wrocławskie Centrum Medyczne Helmejko jest miejscem, w którym specjaliści pomogą utrzymać wzrok w należytym stanie, jak i odpowiednio zajmą się problemami z nim związanymi.

Centrum Medyczne Helemejko fot.1

Decyzja o odwiedzeniu placówki to trafny wybór. Odpowiednia opieka nad pacjentem, zaangażowanie lekarza okulisty i wybór właściwej metody leczenia zapewniają nie tylko wysoką jakość usług, lecz także komfort i miłą atmosferę. Oczywiście istotną rolę w leczeniu odgrywają także same zabiegi. Centrum Medycznego Helmejko zajmuje się wieloma problemami związanymi ze wzrokiem. W tym miejscu leczona jest zaćma i zapalenie spojówek, płukane są drogi łzowe u dorosłych, wykonywane jest badanie na obecność nużeńca, usuwane są ciała obce z rogówki, przeprowadzane są zabiegi dla osób zmagających się z zespołem suchego oka.

Centrum Medyczne Helemejko fot.2

Jeśli mowa o ZSO to należy wspomnieć o innowacyjnej terapii za pomocą Rexon-Eye. Urządzenie w bezpieczny i bezbolesny, a nawet komfortowy sposób stymuluje naturalną regenerację i odnowę komórek. Efekty można zauważyć już po pierwszej wizycie.

Pragnąc jak najdłużej cieszyć się dobrym wzrokiem i skutecznie pozbywać się problemów warto odwiedzić Centrum Medyczne Helmejko.

Helemejko Centrum Medyczne

Kontakt telefoniczny:
660206896
Stałe miejsce:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
NIP:
8981029578
I Regon:
930332280
  • Helemejko Centrum Medyczne – badanie na obecność nużeńca
  • Helemejko Centrum Medyczne – badanie na obecność nużeńca