Europejskie Centrum Remarketingu – remarketing oprogramowanie

Europejskie Centrum Remarketingu – remarketing oprogramowanie
Nazywają się: Europejskie Centrum Remarketingu – remarketing oprogramowanie
Główne kierunki działania:
Nasz opis:

Europejskie Centrum Remarketingu (ECR) to firma wyspecjalizowana w obsłudze sprzedaży pojazdów i innego sprzętu poleasingowego i powindykacyjnego. Zajmuje się także sprzedażą pojazdów poflotowych i pochodzących z wynajmu długoterminowego.

Firma, na bazie własnego systemu aukcyjnego After Lease, stworzyła portal aukcyjny poleasingowe.pl, skupiający blisko dziesięć tysięcy aktywnych użytkowników i przeprowadzający ponad sześćdziesiąt tysięcy aukcji rocznie.

ECR to nie jedynie portal aukcyjny. Firma oferuje klientom instytucjonalnym oprogramowanie aukcyjne After Lease Box i system aukcyjny After Lease Cloud. To nowoczesne rozwiązania umożliwiające bankom i firmom zajmującym się leasingiem efektywne zarządzanie sprzedażą sprzętu poleasingowego i powindykacyjnego.

Systemy zawierają moduły magazynowe dające pełną kontrolę nad zasobami magazynowymi, umożliwiają sprzedaż sprzętu z różnych lokalizacji, np. w działających na własny rachunek spółkach zależnych. W zależności od potrzeb zarządzanie sprzedażą może się odbywać ze wspólnego panelu, bądź ze stron poszczególnych spółek. Systemy dają możliwość sprzedaży wielokanałowej – są zintegrowane z największymi i najpopularniejszymi serwisami aukcyjnymi.

Więcej na stronie: remarketing oprogramowanie
Kontakt telefoniczny: 801009409
Stałe miejsce: ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
NIP: 8942976550
I Regon: 021014968